У Марганці “Батьківщина” допомагає меру від “Опоблоку” у реалізації корупційних схем

0_161018_51511642_orig-width640-height137-border0-titlelogo640r2
Марганецкий очевидец

Депутат міської ради Марганця від партії “Батьківщина” Олександр Бондаренко та мер міста, представниця “Опозиційного блоку” Олена Жадько покривають корупційні схеми у фінансуванні вивозу сміття з міста.

Міський голова Олена Жадько систематично порушувала правові норми під час проведення відкритих конкурсів, тоді як депутат Бондаренко погрожував місцевим журналістам та їх родинам через розслідування корупційних схем і висвітлення порушень мера.

0_161017_800ca4f3_orig-width611-height407-border0-title157-611x407
Марганецкий очевидец

Зокрема, порушення зафіксували журналісти проекту “Стоп корупції”, які слідували за прозорістю та чесністю конкурсу “Щодо надання житлово-комунальних послуг з вивозу побутових відходів”, який проводили у Марганецькій міській раді.

“Представники проекту контролювали увесь процес і вимагали від членів конкурсної комісії дотримуватися закону. Цього ж від посадовців хотіли і небайдужі політики та місцеві жителі”, – розповів журналіст проекту Володимир Садиков.

Причиною уваги громадськості та журналістів до проведення конкурсу стало те, що у січні 2016 року конкурс на вивезення відходів виграла фірма з уставним капіталом у 1500 гривень. На балансі підприємства не було спецтранспорту та необхідного штату персоналу для якісного виконання послуг.

Тоді місцеві депутати намагалися достукатись до міського голови, однак у результаті все скінчилося сміттєвим колапсом у місті. Жителі Марганця почали звертатися у суди та поширювати інформацію про патову ситуацію у місті серед ЗМІ.

Так, у травні, під час зйомок розслідування про місцеву сміттєву мафію, у якій фігурує місцевий депутат Олександр Бондаренко та його брат-бізнесмен Віталій, останній накинувся на журналістку “СтопКору” Лілію Ткачук та пошкодив відеокамеру оператора.

0_161016_d38dfae6_orig-width611-height482-border0-title152-611x482
Марганецкий очевидец

У серпні під час засідання земельної комісії у виконкомі Марганця, депутат від ВО “Батьківщина” Олександр Бондаренко погрожував журналістові “Стоп корупції” Володимиру Садикову. Після цього інциденту депутат перестрів журналіста разом із дружиною та дочкою у середмісті та погрожував фізичною розправою.

За розслідування у сфері землі та діяльності сміттєвої мафії поплатився і голова Марганецького осередку “Стоп корупції” Сергій Хникін, якому підпалили гараж та вщент спалили автівку.

Нагадаємо, 12 січня з’явилася інформація про те, що депутат Рівненської міської ради від “Батьківщини” Олександр Бабат переховував у власному автомобілі тіло працівника, котрий загинув на будівництві, бенефіціаром якого є політик.

Про смерть рівненського будівельника стало відомо у грудні 2016 року. Сам депутат від “Батьківщини” Олександр Бабат послідовно відмовлявся коментувати ситуацію.

Невдовзі Олександр Бабат почав погрожувати журналістці Інні Білецькій, яка разом з колегою розпочала розслідування смерті працівника на будівництві.

Андрій Лозовий направив звернення до керівника Національної поліції щодо загибелі робітника на будівництві в Рівному. Також парламентар заявив, що Олександр Бабат декілька років купував місце у партії Юлії Тимошенко.

17 січня стало відомо про те, що партія “Опозиційний блок” припиняє існування та буде поділена на дві нові політичні структури під керівництвом основних бенефіціарів. З одного боку – це Сергій Льовочкін, Дмитро Фірташ і Юрій Бойко, а з іншого – Рінат Ахметов та його команда.

Джерело: ІНФОРМАТОР

2 thoughts on “У Марганці “Батьківщина” допомагає меру від “Опоблоку” у реалізації корупційних схем

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s