Запали свічку пам’яті…

Джерело: Ukrainian Institute of National Remembrance

Реклама

Запали свічку пам’яті…: 9 комментариев

  1. Писаки вь обиженние,вам к Западу далеко ещо срать.Вас там не приймут. Такое население «без генетики» там не нужно.Научитесь сначала культурь,и жьть как люди,а не как бидло…

    • Нас устраивает и наша запржско — донецкая гнетика, а вы со своей *** генетикой*** валите за Дунай и там себя гинетически иденцифитируйте

  2. Никополь был 163 тыс. чел.. а теперь официально 114 тыс. чел. . а неофициально 105 (-мигранты-заробитчане). Вот реальный геноцид под боком. И самое главное что невозможно остановить падение население, начинают рождать рожденные в конце 90-х, а там деток было очень мало.

  3. Ми запалюємо свічки не лише сьогодні але і завтра і післязавтра, і до весни!,доречи за підрахунками українських историкив в голодоморі загинули 4 млн., а за роки незалежності з 91года-14млн.

    • Тарас Шевченко був кріпаком. Наші предки життя поклали, щоб не було кріпаків і панів, віддавши власність народу. Наші діди воювали з нацистами, щоб їх не було на землі. А нинішні, без мозгів, все повернули назад: власність панам, готові стати холопами, і щасливі марширувати під нацистськими прапорами. Те, що немає світла та води це тільки початок європейського життя. А, далі Польща попросить повернути Східну Польщу, яка зараз Західна Україна і власність, за реституціею, якою зараз володіє Україна завдяки Леніну. Одна надія, що нинішні «генетично неповноцінні жителі Запоріжжя » — цитую українського міністра Нищука, нарешті усвідомлють себе і зроблять правильні висновки.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s