9 thoughts on “Запали свічку пам’яті…

  1. Писаки вь обиженние,вам к Западу далеко ещо срать.Вас там не приймут. Такое население “без генетики” там не нужно.Научитесь сначала культурь,и жьть как люди,а не как бидло…

    • Нас устраивает и наша запржско – донецкая гнетика, а вы со своей *** генетикой*** валите за Дунай и там себя гинетически иденцифитируйте

  2. Никополь был 163 тыс. чел.. а теперь официально 114 тыс. чел. . а неофициально 105 (-мигранты-заробитчане). Вот реальный геноцид под боком. И самое главное что невозможно остановить падение население, начинают рождать рожденные в конце 90-х, а там деток было очень мало.

  3. Ми запалюємо свічки не лише сьогодні але і завтра і післязавтра, і до весни!,доречи за підрахунками українських историкив в голодоморі загинули 4 млн., а за роки незалежності з 91года-14млн.

    • Тарас Шевченко був кріпаком. Наші предки життя поклали, щоб не було кріпаків і панів, віддавши власність народу. Наші діди воювали з нацистами, щоб їх не було на землі. А нинішні, без мозгів, все повернули назад: власність панам, готові стати холопами, і щасливі марширувати під нацистськими прапорами. Те, що немає світла та води це тільки початок європейського життя. А, далі Польща попросить повернути Східну Польщу, яка зараз Західна Україна і власність, за реституціею, якою зараз володіє Україна завдяки Леніну. Одна надія, що нинішні “генетично неповноцінні жителі Запоріжжя ” – цитую українського міністра Нищука, нарешті усвідомлють себе і зроблять правильні висновки.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s