Прокуратура інформує…

0_9450
Марганецкий очевидец

Дніпропетровським окружним адміністративним судом задоволено позов Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Управління Пенсійногофонду у місті Марганці про стягнення з підприємства понад 441 тисячу гривень заборгованості.

Встановлено, що у одного з підприємств м. Марганця  протягом вересня 2015 – січня 2016 виник борг зі сплати страхових внесків щодо компенсації фактичних витрат Фонду з доставки та виплати пенсій громадянам, що отримали право на пенсію за віком на пільгових умовах на загальну суму 441,2 тис. грн.

Наразі, за втручання прокуратури, вказані грошові кошти будуть стягнуті з боржника в примусовому порядку та повернуті до бюджету.

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури

Н.Ю. Семенова

Реклама

Прокуратура інформує…: Один комментарий

  1. И снова госпожа Семенова. Она наверное не делает должных выводов в плане публикации своих материалов на этих страницах. Почему не называется предприятие? Судя по скудненькой публикации, то и постановление суда есть. Думаю, что не только мне хочется конкретно знать о предприятии -должнике перед ПФУ. Или может быть прокуратура БОИТСЯ по каким-либо причинам говорить об этом?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s