Промислове виробництво “метамфетаміну” на околиці Дніпра…

pm72image001
Марганецкий очевидец

Злочинну групу, причетну до виготовлення і розповсюдження наркотиків, психотропів та викрадення і розукомплектування транспортних засобів викрили цими днями працівники Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності, повідомив начальник зазначеного підрозділу Сергій Дереза.

Під час обшуку, проведеного спільно зі спецпідрозділом швидкого реагування на складі, який винаймали правопорушники, виявлено законспіровану лабораторію з виробництва «метамфетаміну». Прохід до неї був замаскований під металеву шафу.

У лабораторії поліцейськими вилучено колби різного об’єму, заповнені рідким «метамфетаміном», загальним обсягом чотири літри, готовий до вживання «порох», п’ять кілограмів червоного фосфору, чотири кілограми кристалічного йоду, різноманітне лабораторне обладнання, за допомогою якого виготовлявся «метамфетамін».

Крім цього у підпільних наркохіміків-механіків вилучено автомобілі у розібраному стані та автівки без документів, а також такі, що не відповідають реєстраційним документам.

pm836image002
Марганецкий очевидец

Потужності нарколабораторії вражають. За оперативною інформацією щотижня виходило близько кілограму готової продукції, приблизно на мільйон гривень за цінами «чорного» ринку.

Канали постачання лабораторії були налагоджені до Нікополя, Марганця, Орджонікідзе, Кривого Рогу та у Донецьку і Луганську області.

Загальна сума вилучених наркотиків і прекурсорів за цінами «чорного» ринку може складати близько чотирьохсот тисяч гривень.

pm845image003
Марганецкий очевидец

Відкрито кримінальне провадження за низкою статей Кримінального кодексу України, відповідно до яких нарколаборантам може загрожувати позбавлення волі на термін до дванадцяти років із конфіскацією майна, додав Сергій Дереза.

Сьоме управління Департаменту протидії наркозлочинності

Джерело: НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ

One thought on “Промислове виробництво “метамфетаміну” на околиці Дніпра…

  1. И кто же в Марганце таким “делом” занимается? Марганчане должны,а вернее обязаны знать фигурантов

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s