Школа-родина — школа відкрита для всіх!

25d0259125d025b525d025b725d1258b25d025bc25d1258f25d025bd25d025bd25d1258b25d025b92
Марганецкий очевидец

10 червня 2016 року відбувся звіт адміністрації Марганецької загальноосвітньої школи №3 перед громадськістю.

Напередодні ми задали питання випускникам та батькам школи щодо їхньої оцінки діяльності школи в 2015-2016 навчальному році.

Ось що говорять випускники школи 2016 року:

Амірджанян Едуард: За роки навчання у моїй школі-родині, я зрозумів, що моя школа – найкраща. Вчителі, діти… тут всі рідні. Неймовірно вдячний вчителям за вплив на моє світосприйняття — Зорепад,Співуча родина… Дуже шкода, що цього більше ніколи не буде. Вдячний кожному вчителю окремо, а особливо нашому класному керівнику Тетяні Анатоліївні, директору школи Наталії Іванівні, вчителю української мови Лук`яненко Юлії Володимировні, які вклали в нас дуже багато.

Папічева Юлія: Кожного ранку я прокидалася і з радістю йшла до школи, на уроки. Я пишаюся тим, що вчилася саме у 3 школі. Тут най лагідніші, найтурботливіші, найдобріші вчителі. Я завжди буду робити так, щоб рідна школа мною теж пишалася!

Журавльов Богдан: Я дуже вдячний за цей шкільний рік в школі №3, хоч я і провів у цій школі дуже мало часу, але все одно закохався у цю школу. Мені подобається дружній клас, дуже хороші, добрі, привітні вчителі. Вдячний Наталії Іванівні за те, що, якби не її уроки історії, я б не дізнався багато нового і цікавого.

Наздровецький Станіслав: Я вважаю, що наша школа найкраща. Таких вчителів труба ще пошукати. Особливо такого відданого директора,  яка робить все для своєї школи. Наталія Іванівна дуже гарний вчителя, вона дуже добре пояснює свій предмет і як людина вона теж дуже гарна. Тетяна Анатоліївна, лише зараз я зрозумів, чому вона нас так «ганяла», вона хотіла лише кращого для нас, тому я дуже вдячний їй за це. Кристина Віталіївна, вчитель української мови —  цього вчителя я дуже поважаю, вона дуже гарна людина і чудовий педагог. Взагалі можна так казати про кожного вчителя.

Батьки школи доєдналися до цієї думки:

Беркман Т.А. Ми як батьки бачимо суттєві позитивні зміни як у покращенні матеріальної бази школи, не дивлячись на скрутні часи, так і в підході до дітей. В нашій школі кожна дитина оточена материнської любов`ю і увагою педагогічного колективу.

 Директор школи Куржанова Н.І. турботлива господиня і за 4 роки в новому приміщенні змогла створити затишну атмосферу.

Ґава У.О.: Дуже вдячна педагогічному колективу та директору школи Куржановій Н.І. за турботу про наших дітей, за те, що наші діти щоранку з радістю біжать до школи, а це свідчить про величезну копітку роботу всіх працівників школи.

Під час звіту директор школи Куржанова Н.І. звернула увагу присутніх на результати навчальної діяльності. Педагогічний колектив постійно працює над покращенням якості знань. Свідченням цього є збільшення призових місць в ІІ та ІІІ турах Всеукраїнських предметних олімпіад. 12 учнів школи стали переможцями міського туру, а 2 – обласного туру олімпіад.

Це є свідченням правильності обрання колективом історичного профілю старшої школи.

Призерами Регіональної вікторини юних політологів став випускник школи Седов Павло.

Колектив школи став учасником українсько-польського проекту «Класна школа», що дало можливість знайти польських друзів. В ході проекту розроблено кодекс учня школи, проведено Ярмарок 2.0.

Учні школи стали переможцями Всеукраїнської громадянської акції «SOS – історична пам`ятка: досліджуємо і зберігаємо разом», під час якої була проведена велика робота учнями школи по дослідженню історії Томаківської Січі, та відродження пам`ятки. Реалізація проекту «Томаківська Січ – колиска козацтва» висвітлювалась в місцевих ЗМІ.

Давні дружні стосунки поєднують школу з американською дитячою місією «Much». Лише в цьому році було надано допомогу на придбання одягу учням з малозабезпечених родин, спортивного обладнання, мікрофонів, планшетів, розвиваючої світлової пісочниці, мультимедійного проектору на суму понад 95 тис.грн.

Школа має свої традиції. Вже 14 років в школі проводиться фестиваль родинної творчості «Співуча  родина» та фестиваль талантів «Зорепад», батьківський клуб «Наша родина». За останні роки зародились нові традиції. Перш за все волонтерство. Батьки і учні школи з 2014 року постійно проводять акції по допомозі воїнам АТО, збору інформації про бійців АТО.

Директор та вчителі школи постійно діляться досвідом своєї плідної роботи. Нещодавно Наталія Іванівна була учасником Всеукраїнської науково-практичної конференції «Трансформація управління вітчизняною освітою на принципах освітнього менеджменту»

Постійні суспільні зміни вимагають трансформування освітньої системи. І колектив Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 постійно у пошуку нових освітніх технологій, засобів комунікації, розвитку освітнього простору школи.

1
Марганецкий очевидец
25d0259125d025b525d025b725d1258b25d025bc25d1258f25d025bd25d025bd25d1258b25d025b9
Марганецкий очевидец

25d0259125d025b525d025b725d1258b25d025bc25d1258f25d025bd25d025bd25d1258b25d025b9ff

Джерело: ЗОШ № 3, м. Марганець

Реклама

Школа-родина — школа відкрита для всіх!: 2 комментария

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s