Мер м.Марганець відкрито ігнорує громаду УПЦ КП м.Марганець.

jadko
Марганецкий очевидец

Олена Анатоліївна Жадько відкрито підтримує Московський патріархат та чинить утиск в правах громади Київського патріархату. Олена Анатолівна відкрито ігнорує громаду Української цекви Київського патріархату. Жадько О.А., має право сповідувати будь-яке віросповідання, але в той же час як мер м.Марганець, вона повинна приділяти увагу і іншим релігійним громадам міста, задля уникнення міжконфесійної ворожнечі. Своїми діями мер м.Марганець на сьогоднішній день розпалює міжконфесійну ворожнечу у місті. Так нещодавно о.Тимофій в письмовій формі подав заяву на надання слова для виступу під час мітингу присвуяченому Дню пам’яті аварії ЧАЕС. Але, з незрозумілої причини, під час мітингу слово для виступу о.Тимофію не надали, без будь-яких пояснень. Під час Пасхальних святкувань, мер Марганця також проігнорувала громаду УПЦ КП. Натомість відкрито підтримала тільки одну релігійну громаду – УПЦ Московського патріархату, що спричинило глибоке обурення серед численної кількості віруючих Української церкви Київського патріархату. Закликаємо Олену Анатолівну не розпалювати міжконфесійну ворожнечу у місті, в час неоголошеної війни Росії проти України підтримувати патріотичні сили в місті, приділяти всім конфесіям увагу та створювати умови для об’єднання суспільства, а не розділяти за політичними та релігійними особистими поглядами.

 

Реклама

Мер м.Марганець відкрито ігнорує громаду УПЦ КП м.Марганець.: 62 комментария

 1. И шо теперь таки можно поздравлять близких людей на сайте? Укажыте пажалста расчетный счёт. АТО хотел любимую тещечку поздравить

  • Не волнуйся Оля за деньги Лукьяненко. Вот тебя с твоим днем рождения «выдающуюся политическую проститутку» поздравят бесплатно, ты это заслужила, все колени до суставов истерла. Еще и подарок подарят парфюмерный набор состоящий из духов и дезодоранта, чтобы не портила воздух окружающим. Комунякам таким как ты конечно больше подходит партия Опоблока, почему ты поперлась в БЮТ и как тебя Бондаренко туда принял? Взяла и подпортила своим призванием «политической проститутки» имидж партии БЮТ.

 2. ПРОЕКТ РІШЕННЯ на чергову сесiю 26.05.2016

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
  МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
  VIІ скликання
  сесія

  __

  Р І Ш Е Н Н Я

  Про затвердження на посаді заступника
  міського голови з питань діяльності виконавчих
  органів та здійснення нарахувань та виплат

  З метою здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування, на підставі ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», ст. 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, враховуючи подання міського голови, керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада –

  В И Р І Ш И Л А:
  1. Затвердити на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Маргацьку Ольгу Миколаївну.¬
  2. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Маргацькій Ользі Миколаївні з моменту підписання відповідного розпорядження міського голови про призначення на посаду встановити:
  2.1. Посадовий оклад відповідно до штатного розпису.
  2.2. Надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування.
  2.3. Надбавку за вислугу років.
  2.4. Надбавку за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, розроблення нормативно правових актів, експертизу таких актів у розмірі 50
  відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг службовця органу місцевого самоврядування.
  2.5. Премію у розмірі 100 відсотків посадового окладу.
  3. Завідувачу відділу бухгалтерського обліку Крамаренко А.О. здійснювати нарахування та виплату заробітної плати заступнику міського голови в межах коштів, передбачених кошторисом на відповідний бюджетний період.
  4. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови Дуплій Л.М., контроль залишаю за собою.

  МІСЬКИЙ ГОЛОВА О. ЖАДЬКО

  № — /VІІ
  від «____» травня 2016 року

  Посмотрите что опять задумала моя начальница. И так штаты раздуты, а она их еще больше раздувает. На такую зарплату как будет получать Маргацкая можна ввести 10 специалистов, которые будут пахать, а не просто здійснювати нарахування. Безпредельничает моя начальница. Вот не знаю, как мне быть голосовать или нет за такое решение, подскажите мои избиратели. Я так уже устала пресмыкаться, в моем то возрасте 60 — очень устала, а иначе не могу, привычка. Хочу еще поработать лет 20. Тук-тук-тук я твой друг!

  • Тук-тук спасибо за информацию, ты как всегда вовремя приподносишь ее. Очень интересно как за это решение по продвижению никопольской аферистки проголосуют депутаты???????

  • Я как посмотрю, то при каждом мэре обязательно должны быть прикреплены по аферисту(мошеннику). При Бедняке таковой была Ольга Сафонова, которая не выходя из исполкомовского кабинета кидала людей на деньги за какие то виртуальные путевки за границу. Сейчас эта особь занимается кидаловом по квартирам — обещает людям за деньги, что решит им через несуществующие решения судов и исполком квартирный вопрос. БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ !!!!! В Марганце орудует мошенница Ольга Александровна Сафонова. При Жадько такой особью есть Маргацкая.Только эта знает как заполучить БЮДЖЕТНЫЕ бабки. Величайший специалист по откатам.А ну посмотрим, что наши депутаты-идиоты наутверждают на очередной сессии…

   • Ну если же они идиоты, то и утвердят Маргацкую. Вот и посмотрим кто из депутатов идиот, а кто нет. Хватит нам в городе никопольчан. Было семейство Зинченко, окончательно разграбили ком.хозяйство в городе и свалили с полными карманами бабла в Никополь. Своим голосованием за решение депутаты позволят тоже самое сделать и Маргацкой.

 3. Любимые Марганчане! Вам делают мозг заезжие шулеры. Типа тимоххи, который в городе моём родном Марганца и 5 лет не прожил

 4. В 12 стульях есть такой персонаж вор в доме престарелых:
  Так это 2 вора Альхен и Сашхен !!!!
  Мухина и Мухин!!! Как лижут жопу всем кто при власти — вот жополизы… Но теперь в случае смены власти уже не отмазаться… Тюрьма вам воришки светит , тюрьма… Вот окружение у мера!!! Воры и негодяии???? Вывод?

  • А шо украли мухины? Судя по декларации мухиной у них ничего нет. Ни машин, ни недвижимости, ни магазинов. Каждый день с маршрутки чешут на работу. Воры с них никакие. То ли дело депутаты на крутых иномарках. Шось вы перепутали, Альбина.

 5. Вчера в суде Жадько хотела провести сеанс спиритизма и просила , чтобы в судебное заседание вызвали Славика Борака(умершего). При чем она это просила в письменном виде и подпись свою поставила. У меня аж мороз по шкуре пробежал. Жадько — САТАНИСТКА!!!! Она- сама САТАНА! Боже, береги Марганец!!!!!!

 6. А кто знает, что было сегодня 10.05.2016 год в Марганецком суде, что Жадько ходила с красной мордой и злючей на весь белый свет. Ее случайно не в тюрьму садят? Да и свора ее какой то потухшей была.

  • Не просто ходила с красной физиономией, а ей даже плохо было очень. Там депутаты подали иск в суд о том что эта наша городская голова (вернее пизда) сессии незаконные проводит. Теперь она в суде за свои выкрутасы отвечает — вот поэтому ей и плохо. Он уже скоро поймет, что Боровиковский прыжок на голову Жадьчихе на последней сессии ей будет казаться кайфом. Беги Лена, беги!!!!! Пока не поздно.

   • А еще это судебное заседание снимало это одоробло под фамилией Мухин. Интересно выложит ли это видео на сайте Марганецкого горсовета?

    • Конечно не выложит, если все пошло не так. как хотелось бы Жадько. Если бы было наоборот. то уже видео было бы на всех сайтах. Ну кроме мухина наверно же кто-то тоже снимал видео, может поделится с горожанами информацией на сайтах.

 7. Iснування в незалежнiй Украiнi протягом такого тривалого часу московського патрiархату, — це м’яко кажучи непорозумiння, а в умовах вiйськовоi агресii з боку росii взагалi нонсенс. Видворення з Украiни iмперського атавiзму у виглядi УПЦ МП, — завдання не менш важливе нiж декомунiзацiя.

 8. Жадько решила, что «Сім дні роботи влади» прошли успешно и потому можно в веселой кампании после работы посидеть в пиццерии. Для важности – в пиццерию приехала на служебной «Волге». Хотелось бы, чтобы она дала ее марганчанам, чтоб те смогли по раздолбанной дороге доехать до Николаевского кладбища на могилы своих близких. Отремонтировать дорогу по улице Пушкина, где живут семьи ее друзей Бедняка и Герасина, Жадько смогла, а отремонтировать дорогу, по которой весь Марганец ездит не сочла нужным. Но зато послушаем, как она будет рассказывать о своих мерских «подвигах» в очередных новостях на МСТ. Особенно об использовании служебного транспорта в личных целях.

 9. Сегодня Елена Жадько после работы на служебной машине ездили по кафешкам, сидела в кафе «Марио» веселилась, а проблемы города ее не интересуют. Вот так мер использует служебную машину. Город останется без тепла, а мер по кафешкам развлекается.

  • молодец Оля Крапивная хорошо стучишь на свою начальницу. А какова цель твоего стукачества?

 10. А чи не здається велимишановному о. Тимофію, що він відкрито підтримує тих депутатів міської ради, які нахабно перешкоджають роботі Жадько, чого не робить жоден пердставник інших конфесій? А чи знає вельмишановний пан Тимофій прислів’я :як гукнеш, так і відгукнеться? Панібратсово з невельмишановними депутатами Євдокименком, Лук’яненком т. д. не може не впливати на взаємини з громадою Марганця з протилежними настроями і прихильностями. Не може не погожитися вельмишановний Тимофій Редь й з тим, що слово на мітингу надавалося виключно представникам влади, ветеранських організацій та чорнобильської спілки. Якби слово надавали всім охочім, то мітинг тривав би значно довше, що ускладнювало б проведення інших заходів, на яких задіяні учні шкіл, посадові особи та інші люди. Виж погодитеся, що варто поважати й час інших людей? Справедливості ради, вельмишановний отець, варто булоб зазначити, що Вам ніхто не відмовив в проведенні панахиди. Чому ж ви про це змовчали? І взагалі, Вам точно властивий здоровий глузд, і Ви прекрасно все зрозуміли. Тому ця писанина під назвою “Мер м.Марганець відкрито ігнорує громаду УПЦ КП м.Марганець” й розпалю власне ворожнечу. І з якого ж це дива О. А. Жадько надасть Вам слово наступного разу? Спробую Вам нагадати надзвичайно відомий вислів видатного росіянина Станіславського мовою оригіналу: «Любите искусство в себе, а не себя в искусстве». Не сумніваюся у Ваших високих розумових здібностях, тому не маю сумнівів, що перефразувати цитату щодо себе Ви зможете й без моєї допомоги.

  • Браво. Золотые слова.
   Гапону всё неймётся, что его за нормального человека никто не считает (не считая банду лже-демократов в количестве 10шт.).

  • Відповідь для Лист для Редько (автор — не Жадько),Міські заходи вони що являються приватними? чи слово мають обрані? (крім тих в честь кого присвячений захід),Чи надання для слова 30 секунд настільки багато?.До-речі бажаючих виступити було не настільки багато щоб на три години затягувати час.Виступали представники різних міських організацій,а слово церкви виявляється під забороною.Стосовно панахиди то мови не було про якісь претензії,адже прот.Тимофій повідомив органи міської влади про те що він буде служити після закінчення мітингу,після!!!!не претендуючи на інший час передшкоджаючи проводити мітинг.Стосовно дружби з Євдокименком і Лук»яненком та іншими,то варто зазначити що він як священник зобов»язаний спілкуватися зі всіма,незалежно від того чи подобається це йому чи ні.А про Лук»яненка та Євдокименка то вони не являються відлученими від церкви за якісь гріхи,що могло б служити припиненню дружби і спілкування.Чи доречно вказувати о.Тимофію з ким йому спілкуватися а з ким ні то думаємо що не доречно.Адже кожний робить свій вибір сам,і заводить дружбу на свій розсуд.Вони являються прихожанами УПЦ КП тому він молиться за них,як за своїх вірних.В певний час вони в важкий час для о.Тимофія підтримали та допомогли йому.Варто відзначити що о.настоятель не конфліктна людина,підтримує добру дружбу з о.Віктором Зайченком, з о.Вячеславом з с.Гордище,з благочинним м.Нікополь Марущаком.Тому о.Тимофій мирний і доброзичливий.

   • Звідки Ви знаєте, скільки було бажаючих виступати? Промова на 30 сек. для о. Тимофія нереальна. Так коротко він ще ніде не виступав.

    • из выступающих надо было убрать Каленючку — чавкала там губами, словно презерватив жевала.

   • А кого з обраних Ви там помітили? Хто з виступаючих, на Вашу думку, був наділений правом виступати без причетності до тематики заходу? Навіщо говорити не подумавши?

    • Що це за мода в вас підписуватися під чужими іменами? Боровик Геннадій Васильович не пише коментарі,і сумніваюся що О.Кропивна- справжня О.Кропивна, просто ви боягузи,боїтеся щоб Вас не впізнали,бо прийдеться дивитися людям в очі.і відповідати за свої образи,а так від чужого імені можна писати що хочеш і про кого хочеш.З кущів викрикувати легше,чим прийти і сказати людині в очі і поспілкуватися.

     • Чому Ви вирішили, що Боровик в цьому світі один? Навіть в Марганці сотні людей з цим прізвищем.

 11. Статейка явно заказная.укрожурнашлюха очередная продалась за 30 сребренников.откуда столько мерзости в моей стране?кто рожал и воспитывал этих еврочленов.?

 12. Українська Православна церква Київського патріархату — найбільша церква в Україні за кількістю віруючих.Це добре знають і представники УПЦ МП і ті хто їх «активно» підтримує.Тому стверджувати що УПЦ КП не існує-це повний абсурд.На сьогоднішній день УПЦ КП є церквою що об»єднує Українське суспільство,та захищає державу від «Русского міру».Про що не можна сказати про керівництво МП. в Україні.Але суть що викладено в статті, говорить про дискримінацію УПЦ КП в місті Марганець.

 13. УПЦ раскольники искусственно созданная церковь для разделения православных после развала СССР

 14. А наша госпожа Елена Жадько была первая за разгон Майдана, она сепаратюга, не забывайте про это!!! Тук тук я твой друг….

 15. а то что украинского патриархата не существует реально в природе это известно громаде ? или всех самозванцев поддерживать ?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s