Не залишай на завтра те, що можна увірвати сьогодні!

olena
Марганецкий очевидец

Не залишай на завтра те , що можна увірвати сьогодні!
На це націлює своїх однодумців марганецький мер Олена Жадько.
Як би жахливо це не звучало, але в нашому Марганці сформувалася й діє в своїх підступних інтересах організована злочинна група. Під головуванням… міського голови й за участі… частини місцевих депутатів!
Ми, група небайдужих мешканців, за допомогою відповідальних представників депутатського корпусу Марганецької міської ради, депутатів Дніпропетровської обласної ради, депутатів Верховної Ради України стверджуємо це, посилаючись на конкретні факти. А вони, як відомо, — річ вперта…
ЦЕ Ж ТРЕБА було такому статися, щоб у жовтні 2015 року марганецьку громаду очолила Олена Жадько, директор школи без елементарного досвіду фінансово-господарської діяльності (бо тринькати отримані з бюджету кошти — це одне, а вміти заробляти їх, вибудовуючи ефективну менеджерську діяльність, — зовсім інше), самозакохана, цинічна пані та ще й палка «регіоналка» в недавньому минулому!
Маючи багатий досвід в іншій справі — політичного пристосуванства, — Олена Анатоліївна таємно, не розголошуючи події, в свій час прудко «перескочила» із провладної партії (бо членство в ПР було вже небезпечним) в кардинально протилежну, опозиційну до діючої влади. Та ще й у якості керівника Марганецької місцевої організації Оппоблоку!

zhadko
Марганецкий очевидец

Тобто державний службовець Жадько, чий головний обов’язок – реалізовувати в місті нинішню державницьку політику, насправді ж сповідує ту, що цій державницькій політиці протирічить. Тож, певно, як і однопартійці з Опоблоку, вважає, що, скажімо, Крим не є частиною нашої держави?
ПОДІБНА ДВОРУШНІСТЬ аж ніяк не заважає меру справно, без жодних докорів сумління отримувати чималенькі суми з місцевого бюджету (а то як же: вона ж так працює!), зароблені марганецькою громадою. Людьми, більшість яких вона, судячи зі статусів у Фейсбуці, цинічно називає «дебілами» й зовсім не зважає на їх думки, хоча б мала до них дослухатися й робити певні висновки для себе. Можливо, тоді, врешті-решт, справи в місті пішли б на лад. Натомість, ще не зробивши нічого вартого для марганчан, нова влада, в силу своєї кричущої некомпетенції й хапужницької корисливості, тільки руйнує те, чого було досягнуто до неї, маючи за головний девіз: «Не залишай на завтра те, що можна увірвати сьогодні!».
ЧИ МІГ би приструнчити зарозумілого й знахабнілого мера такий вищий колективний орган влади як міська рада? Звісно, та де там! Жадько завбачливо зробила все можливе (і навіть неможливе!), аби забезпечити собі депутатську більшість у вигляді групи так званих демократичних сил, до якої повним складом увійшли депутати від Опозиційного блоку, «Батьківщини» на чолі з О. Бондаренком, «Укропу» на чолі з А. Швецем, «Захисників Вітчизни» на чолі з К. Фоміною. Запам’ятайте ці прізвища! Про кожного з них та їх корупційні схеми незабаром стане широко відомо.
Керівником групи було обрано О. Бондаренка, який, до речі, вважається головним казначеєм О. Жадько й місцевого Опоблоку.

bondarenko
Марганецкий очевидец

В КІНЦІ 2015 року марганчани були зайняті приємними клопотами, пов’язаними з підготовкою до новорічних і різдвяних свят. А ось керівнику Опоблоку О. Жадько й керівнику «Батькіщини» О. Бондаренку було зовсім не до цього. Об’єднані нестримним хижацьким апетитом до грошей, вони, геть забувши про свята, передвиборчі обіцянки й політичну напругу між своїми партіями, посилено «потіли» над створенням спільної комерційної фірми під умовною назвою «Опозиційний блок Батьківщина». Ще б пак! Адже дуже вже кортіло обдурити марганецьку громаду, в злочинний засіб відібравши в людей останні копійки й поклавши їх до власних кишень…
ЯК НАСЛІДОК, 12 січня 2016 р. у конкурсі, що відбувся у міськвиконкомі з надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів і сміття, неочікувано для багатьох перемогу здобуло ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС». Та ще й у порушення головних умов! Зокрема, пунктів 4.2 та 4.3, що, як і належить, вимагали наявності: по-перше, спеціального транспорту; по-друге, досвіду роботи в зазначеній галузі (мінімум три роки); по-третє, відповідної ліцензії. А цього комерційна фірма «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» якраз і не мала! То як же вона збиралася працювати, якщо з усього добра, необхідного для роботи, на її балансі числилися хіба що … стіл та стілець? І як же цього «не помітили» члени конкурсної комісії?! Певно, не наважилися ослухатися мера? Ніхто не протидіяв Жадько й тоді, коли вона відібрала сміттєвози та інші транспортні засоби в комунальників Марганця й одноосібним рішенням передала в оренду… своєму підприємству.
А ТЕПЕР співставимо деякі факти. Оголошення про конкурс було опубліковане 4 грудня 2015 року. ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» створюється 25 грудня 2015 р. за місцем реєстрації в Марганці: вул. Київська, буд. 145, кв. 51 (хоча там жодною фірмою, як-то кажуть, і «не пахне»!. А вже за кілька тижнів, 12 січня 2015 р. отримує «добро» від конкурсної комісії на укладання договору з виконкомом, не маючи жодного досвіду у виграній сфері діяльності й жодної одиниці спеціальної техніки та ліцензії!
Чи не правда, цікава хронологія? І свідчить вона про одне: конкурс був винятково підставним! Тільки для мерської фірми. А що: своя ж рука — владика…
ЦІКАВИМ є й інше. В ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» працюють у якості «правої й лівої рук» керівника марганецького осередку «Батьківщини» О. Бондаренка: головний бухгалтер Т. Гузун, яка є його однопартійцем і на місцевих виборах-2015 була представником за квотою «Батьківщини» в міській виборчій комісії, та юрист все тієї ж «Батьківщини» А. Дяченко, котрий є юристом і в … зазначеній підставній фірмі.
Своїм рішенням № 85 від 16.02.2016 р. виконком дозволяє ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» користуватися тарифами на вивезення твердих і негабаритних побутових відходів, затвердженими для міськкомунгоспу 14 вересня 2011 р. (№ 415). Але ж це підприємство з 22.01.2013 р. постановою господарського суду № 38/904/179/2013 визнано банкротом і взагалі ліквідоване!

25d0259325d025b525d1258025d025b1

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ


РІШЕННЯ

„ 16 ” лютого 2016 року м. Марганець № 85

Про надання дозволу
ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС»
на користування тарифами
на вивезення твердих побутових
відходів та негабаритних відходів

На підставі звернення ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС» від 15.02.2016 р. № 18, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до рішення виконкому від 27 січня 2016 року № 41 «Про затвердження протоколу конкурсної комісії з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів від 12.01.2016 р.», керуючись пп.1п.а ст.31, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради —

ВИРІШИВ:

1. Дозволити ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС» користуватися тарифами на вивезення твердих побутових відходів та негабаритних відходів, затверджених рішенням виконкому від 14.09.2011р. № 415 «Про затвердження тарифу на вивезення твердих побутових відходів та негабаритних відходів» та введеними в дію з 14.09.2011 року.
2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Хникіна Г.Р.) надавати всебічну допомогу малозабезпеченим верствам населення щодо оформлення субсидій у зв’язку з визначенням виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС».
3. ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС» (Гнатьєв О.М.) у тримісячний термін подати на розгляд виконавчого комітету тариф з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.
4. Рішення виконкому вводиться в дію з моменту його прийняття.
5. Сектору внутрішньої політики забезпечити оприлюднення цього рішення в п’ятиденний термін з дня його прийняття.
6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Маргацьку О.М., контроль — на заступника міського голови Спіріна В.М.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      О. ЖАДЬКО

Отже, тарифи ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» є незаконними, оскільки вони скасовані разом з підприємством, яке їх розробляло. Та й, взагалі, ця фірма (як і будь-яка інша) повинна обрахувати свої власні тарифи, котрі неодмінно мають пройти через загальнообов’язкову процедуру від «а» до «я»: Антимонопольний комітет, громадські слухання, оприлюднення в державних засобах масової інформації, затвердження виконкомом і міською радою. Іншого законного шляху не існує! Тож така нахабна оборудка пані Жадько – не що інше як кричуще правопорушення, яке вже оскаржується в судовому порядку.
ТОЖ, ШАНОВНІ марганчани, не поспішайте підписувати договори з «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС», аби не вийшло так, що свої «кровні» ви «подаруєте» фірмі під умовною назвою «Опозиційний блок Батьківщина» (а відтак, Жадько та Бондаренку). Адже не виключається підступна можливість того, що, з посиланням на юридичні нюанси, кошти, сплачені цим комерсантам за вивезення побутових відходів і сміття, стягнуть з вас ще раз… Тому, що виникає питання – чи кожний марганчанин, уклавший договори з«ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» розторгнув їх з Житловим господарством???
Ось тут і виникає закономірне питання: чи думала мер Жадько, підписуючи незаконне рішення щодо тарифів, про людей похилого віку, малоімущих, інвалідів, незахищених верств населення? Хоча наївно запитувати про це людину, якій до душі відверто аморальні за своєю суттю сентенції: треба жити так, щоб депресія була в інших… Та чи довго так триватиме? Адже з кишенями, набитими грошима за рахунок громади міста, Олені Анатоліївні загрожує не депресія, а щось серйозніше!..
МИ ЗВЕРТАЄМОСЯ до небайдужих мешканців міста, яких обурює беззаконня марганецької кримінальної влади: приєднуйтесь до позовних заяв щодо скасування незаконних тарифів і конкурсу з вивезення сміття; звертайтеся до Антимонопольного комітету й правоохоронних органів!
Наша група не може бездіяльно спостерігати за безчинствами міського голови О. Жадько та депутата О. Бондаренка. Аби покласти їм край, ми змушені задіяти всі можливості: звертатися до губернатора Дніпропетровщини, депутатів обласної ради, народних депутатів України, Антимонопольного комітету, Національного антикорупційного бюро України. Запрошуємо всіх небайдужих громадян приєднуватись до нас. Разом ми переможемо!
***
В наступних статтях читайте про інші корупційні схеми міського голови О. Жадько, а також депутатів О. Бондаренка, В.Сметанко, А. Швеця, К. Фоміної та інших.

Котко К.И. — голова ГО «Закон и совесть»
и депутаты Марганецкого горсовета

Реклама

Не залишай на завтра те, що можна увірвати сьогодні!: 64 комментария

 1. Пафнутий Львович, действительно,смешно, ей-Богу! Вы что, элементарных вещей не понимаете? Не я владею фактами, а авторы статьи их изложили в довольно-таки доступной форме, ссылаясь на конкретные документы. К тому же, сообщили, что «мусорное дело» уже в суде. Значит, согласно вашей терминологии, они поступили как «цивилизованные люди»…
  Так в чем же суть ваших претензий?
  И, вообще, к чему вы приплели сюда Боровика и Волошина? По привычке, что ли? Если вам непонятно, речь идет о конкретной ситуации: подставном исполкомовском конкурсе, нарушениях, допущенных конкурсной комиссией, незаконности тарифов, передаче коммерческой структуре спецтехники, принадлежащей громаде города и т. д. И за всем этим стоит мэр!

 2. Ну вообщем,понятно! Тарифы на мусор «группу депутатов» что то перестали интересовать, и в ход пошёл испытаный таран — сплетни и слухи! Тут уж раздолье — можно пиз…. что угодно и о ком угодно! Почти как в анекдоте:

  //Петя! В газете» Марганецкий очевидец» написали,что у тебя дочка- проститутка! Но у тебя ведь только сын! Напиши об этом!
  Нет, Вася , не буду — всё равно не поверят!//

  Поэтому адекватные и вменяемые читатели! Не обращайте внимание на эту грязь — эти жертвы аборта, вроде Юли, Яреси и прочей шалупени ( хотя похоже, что одна гнида под разными никами пишет!), этого не заслуживают! Будьте выше этих ничтожеств!

  • Тарифы будут интересовать наше население. Поскольку деньги они будут платить проходимцам. Все нормальные платить за мусор какой то никопольской фирме, которую лоббирует Рыжий -депутатишка, — не будут. Правильней, если в нашем городе будет вывозить (вернее выносить) Жадьчиха и та негодная комиссия, которые организовали незаконную мусорную аферу. А вместо транспорта- пусть уже так и будет Рыжий.

 3. Почитала я эти комментарии. Грязи много….А как на счет фактов коррупции в исполкоме?

  Например, рогатая Алена Мухина свадьбы снимала, а сама начальником управления культуры была, да и сейчас снимает, хоть и глав.ред.городской газеты. Зарплата наверное маленькая (до 6 тыс. грн)? А может по причине алкоголизма мужа?

 4. Бедные писатели этого опуса не смогли понять как может быть так:

  //Отже, тарифи ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВИС» є незаконними, оскільки вони скасовані разом з підприємством, яке їх розробляло…//

  Это похоже на то ,что при смене названия АЗС должна измениться и цена! Круто замутили!
  В решение чётко сказано:

  // ТОВ «ТАНДЕМ ТРАНС СЕРВІС» (Гнатьєв О.М.) у тримісячний термін подати на розгляд виконавчого комітету тариф з вивезення твердих побутових та негабаритних відходів.//

  Т.е они должны работать в переходной период (сроком 3 месяца, т.е до 16 мая2016г.) по СТАРЫМ тарифам, по которым работали до них. Вполне логично, что новый исполнитель должен иметь время для просчёта своих услуг и адаптации к местным особеностям работы. Даже в этом видно, что тарифы будут обоснованы, а не взяты с потолка.

  Похоже,авторы статьи хотят половить рыбку в мутной водице! Ну и преследуют свои корыстные интересы!

  • Ты че пи.дишь тут? Ты не умозаключения со своей дурной головы пиши здесь, а лучше возьми и почитай законодательство о формировании тарифов на данный вид услуг. Мусорная тема в нашем городе совершенно НЕЗАКОННА. И породила эту тема наша дурочка-учительница. Ей ббогу, лучше бы она историю в школе читала, а не в юридические вопросы лезла. Один дурак (Бедняк) уже был- назывался горным инженером, другая дура появилась.

   • К вопросу формирования тарифов на вывоз отходов:

    ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. N 1070

    ПРАВИЛА надання послуг з вивезення побутових відходів

    3. Власники або балансоутримувачі житлових будинків, земельних ділянок укладають договори з особою, яка визначена виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.
    Договір про надання послуг укладається відповідно до типового договору, наведеного у додатку 1 ( 1070-2008-п ).
    { Пункт 3 в редакції Постанови КМ N 541 ( 541-2011-п ) від 25.05.2011 }

    4. Виконавець послуг з вивезення побутових відходів визначається на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. { Абзац перший пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1173 ( 1173-2011-п ) від 16.11.2011 }

    6. Обсяг надання послуг розраховується на підставі норм, затверджених органом місцевого самоврядування.

    8. У разі коли норми не затверджено органом місцевого самоврядування, застосовують мінімальні норми згідно з додатком 2.

    Это всё к вопросам по заключению договоров,тарифов и т.д
    .
    P.S. В Европе, куда мы все стремимся из последних сил, вывоз 1куб.м отходов стоит 50евро. Так неужели мы такие жлобы, что из за 5 грв. будем отдалять нашу светлую мечту?!

    //Вездесущий//

    Если какие буквы не поймёшь — напиши, общество поможет понять!

    • У нас же в исполкоме рыночные (тю-ю-ю базарные) отношения. А по 3 грн можно мусор? Какая вам разница? Все равно вы цифры из потолка берете

 5. Жадько сегодня звонила в 10 школу, был разговор, что та снова планирует вернуться обратно, если что. Только насколько её поставят опять директором, что-то я сомневаюсь…

  • У Жадько должность городского головы выборная, поэтому предыдущая ее должность директора школы сохраняется. Только не в этом дело. Просто в 10-ой школе ее никто не ждет и так еле здыхались.

 6. Люди, ну опять же!
  «МИ ЗВЕРТАЄМОСЯ до небайдужих мешканців міста, яких обурює…….. звертайтеся до Антимонопольного комітету й правоохоронних органів!»

  Перевод на понятный язык: «Мы обращаемся к неравнодушным….обратитесь в Антимонопольный…и пр». А вы чего??? Почему вы перекладываете решение вопроса на плечи неравнодушных??? А ваша хата с краю, что ли??? Т.е пусть неравнодушные борются, а нам пох.., мы бороться не будем, это же так утомительно! Вот так и получилось, что из-за позиции «моя хата с краю» 0,5% жителей Украины нагнули на Майдане всю страну, всех оставшихся 99,5% Украинцев.

  И это не только на этом ресурсе. С кем только из украинцев не общался, большинство призывают, что бы кто-то где-то решился и объеденился и дал отпор Киевской власти….что бы ОНИ в народе наконец то проснулись и воспряли. ОНИ пусть изгоняют бандеровцев, а МЫ на печи полежим.

  А надо бы «Мы обращаемся к неравнодушным, поддержите нас и МЫ обратимся в Антимонопольный комитет и пр…»
  Бля, как в фильме «Чапаев» ..»Вперёд орлы! А я за вами…»

 7. еще и штрафом угрожают в листовках по заключению договоров…удивляюсь нашим людям,что кинулись их заключать,стоя в очередях.например их здоровенный камаз по частному сектору разворотит и размесит всю неасфальтированную нашу улицу,которую засыпали сами люди,пенсионеры, скидываясь на посыпку…

  • Извините, я бестолковый, поэтому не понял,что надо сделать — улицу асфальтировать или КАМАЗ «кравчучкой» заменить?

   • Для бестолкового…камазы у нас по частному не асфальтированному сектору не ездят.а что будет после дождя с нашей улицей после такой тяжелой здоровенной машины?Да кстати, заасфальтируйте,потом может и заключим договор…

    • Ну по поводу асфальта — к предыдущим руководителям города и страны ( за 25 лет нихера не сделали). По поводу «Камаза» — это снижение издержек на уборку мусора и соответственно тарифа для населения.По этому как то определитесь, что вам нужно. А «забалтывать» проблемы у нас все мастера.

 8. А шо вы курите? И я хочу. Катко такое погнать точно не мог. Он хоть в курсе, шо вы ним подписываетесь? Иванч, прости, но представить, шо ты можешь завернуть … відверто аморальні за своєю суттю сентенції … немагу. Ты ж нормальна людина, а не интеллектуал хренов. Иваныч, прекращай прикалываться. А то народ подумает, шо ты завидуеш, шо у какойто тетки нехило получается руководить и потихоньку наводить в городе порядок. А у мужиков так нифига и не получилось. Жизнь-боль, Иваныч

  • Ты не бредишь случайно? Или может сильно замыслился? Какая тетка? Какой порядок?Неужели не понятно, что город кинут на произвол судьбы ? Вопрос вывоза мусора решался так как будто бы Жадько была в пьяном угаре или обдолбанная. Кстати она не увлекается наркотой или алкоголем? Эти мешки под глазами систематически и предательски ее выдают. Разве не понятно, что в мэры выбрали совершенно случайного человека, вернее проходимку. Господи, береги Марганец.

   • Понятно одно: кто-то хочет навязать остальным мысль о том, что город брошен на произвол судьбы. Надо было раньше быть классными. И тогда бы никто и не подумал бы выбирать Жадько.

 9. П… Из … Дец жадчихе!!!!! Кончите пора с города сваливать!!!! Куда денутся ненасцытники бондари рядинские сметаны !!! А швец кончита — Труффальдино что Пизы… Деть будет???? Крапивной вонючке привет!!!!

 10. Ну и ссука рыжий и его любовница жадчиха!!!!! Твари конченные!!!! Дайте пожалуйста адрес где можно обращаться с исками!!!!!

 11. Влад, Пафнутий Львович и прочие частые посетители этого сайта, кто, не имея аргументов, каждый раз в брутальной, а зачастую и оскорбительной форме набрасываются на всех инакомыслящих и в целом на сайт «Марганецкий очевидец»! Честное слово, мне жаль вас, не умеющих глубоко мыслить и анализировать. Авторы статьи изложили факты,подкрепленные документами. Задумайтесь над ними, а не захлебывайтесь в своей непонятной злобе!
  Да,то, что происходит в нашей стране с тарифами, это, конечно, беспредел на уровне центральной власти, до которой нам далеко как до луны. Но почему вас не возмущает беспредел нынешней местной власти, которую нам по силам поставить на место? И что вы ее так рьяно и слепо защищаете? Наверное,потому, что сами из раболепной свиты Жадько?
  Сайты «Марганецкий очевидец» и «Мой Марганец» стараются донести информацию, которую никогда не разместят «карманные» «Шахтар Марганця», «Горняцкий вестник», МСТ и МГОК ТВ». И эти сайты дают людям возможность не только знать, что на самом деле происходит в нашем городе,а и высказать свое мнение, не боясь преследований со стороны Жадько. Подаются разные точки зрения, даже ваш, извините, бред.

  • Это не «инакомыслие и анализ», как Вы пишите, многоуважаемая Надежда, а брутальное поливание грязью, заказной пиар — тот метод, которым успешно пользуются сейчас все с целью дискриминации неугодного человека. Если у Вас,Надежда, есть как Вы пишите «факты,подкрепленные документами», используйте как порядочный человек, если Вы таким являетесь,, цивилизованный способ — подайте в суд (областной, высший, европейский и проч.). А то что Вы тут пишите про беспредел, дак Вы может быть имеете ввиду тот факт, что Боровика с Волошиным (и его гоп компанию) не пускают в дела города? Неужели город хочет такую власть? — дак Вы у людей спросите..на след. выборах — цивилизованно…Или вы привыкли всех головой в мусорный бак и смеяться? это же смешно, правда?

 12. //Ось тут і виникає закономірне питання: чи думала мер Жадько, підписуючи незаконне рішення щодо тарифів, про людей похилого віку, малоімущих, інвалідів, незахищених верств населення?//

  А повышение тарифов на воду, свет, газ — который повысили в РАЗЫ и которые ЕШЁ БУДУТ ПОВЫШЕНЫ… Это вы считаете ЗАКОННО И СПРАВЕДЛИВО по отношению // людей похилого віку, малоімущих, інвалідів, незахищених верств населення?//?! Это каким надо быть фарисеем и лицемером…. Такие подлецы в своём глазу бревна не видят, но в чужом соринку заметят.

  • Ниче себе соринка! Завести в город фирму по истинным названием «Рога и копыта» из Никополя для сбора мусора и при этом кинуть что называется городское жилищно-коммунальное предприятие… Это как назвать? Это для того, чтобы налоги уходили не в Марганецкий бюджет и вообще не в бюджет? Ловко Жадько уделала горожан. Выход один: ламать эту лавочку надо, а мэршу и всех причастных к новой схеме садить в мусорный контейнер и живенько отправлять на мусорку. А в другой контейнер посадить всех членов исполкома, голосовавших за такое решение. ЖАДЬКО- ВРЕДИТЕЛЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! На полигон твердых бытовых отходов ее!!!!!!!!!!!!!

   • «Наших бьют!»…. Такой приём используют только провокаторы и мерзавцы…. Если ты не можешь, на твоё место прийдёт тот кто МОЖЕТ! Жадько разрушает кумовские и родственные связи в структурах жизнеобеспечения города. И это правильно!

    • И будет ставить своих ебарей. Первый Саша Рыжий пошел… Следующий несостоявшийся «почетный гражданин города» Крава Паша-укропчик малорослый. . . А потом кто?Леше Костенку какая участь уготована?

  • Ну ты и чмо!!! Садыков опубликуй ip этого чмошника мы ему все розкажем про тарифы!!! Это законно Труффальдино чмо швец выслуживается или сметана пидор!!!

 13. Мусорная яма, а не сайт, все г а в н о к Вове плывет, а он за деньги все сделает))) и уберется следом

  • Добродий Анатолий Ф, отгадай загадку. Кто получится, если скрестить собаку породы шарпей и свинью?

   • Ладно подсказываю: получится Саша Бондаренко (Рыжий -депутат).От себя:у Рыжего жира как у свиньи накануне убоя, а складок(особенно на голове) как у качественного породистого шарпея.

    • И при чём здесь Бондаренко? Там же подписано на снимке, кто это. Это некий Марганецкий очевидец. Он очами видит. Как выйдет из хаты и сразу видит…всё видит, всё слышит, всё очевидет. Вот только скоро как Вий станет с его «Поднимите мне вееееки!!!»…и будет стыдно, потому как очевидец, а не сможет видеть. Шо за непорядок!!!

     • Бондаренко здесь при мусоре.У нас в городе партия Батькивщина занимается незаконным вывозом мусора. Причем за наши с вами деньги. Наверное Ю.Тимошенко благословила

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s