Прощена неділя. Початок Великого посту…

12822102_1692152897728262_785558810_n
Марганецкий очевидец

Остання неділя перед Великим постом . Вона називається Неділя сиропусна, оскільки це останній день, коли вживаються молочні продукти перед Великим постом. Християни мають благочестивий звичай просити цього дня один в одного прощення гріхів, відомих і невідомих образ і вживати всіх заходів до примирення з ворогуючими. Це перший крок на шляху до Великого посту. Мир є благодатний дар Духа Святого, і тому присутність або відсутність його в серці людини свідчить про те, хто мешкає в ньому. На жаль, часто в серці ми чуємо: «Ось, знову цей піст, того буде не можна, цього не можна. Знову обмеження». Біда нам, якщо є у нас в серці така думка. Тому що це означає, що ми не любимо Господа. Адже Господь від нас вимагає не жертви. Він каже: «Милості хочу, а не жертви». Перш за все потрібно пам’ятати, що піст для християнина — це не самоціль, а лише засіб. Це — лише засіб підготувати себе до великого свята Світлого Христового Воскресіння. Піст — це час покаяння і молитви, коли кожен з нас повинен випросити у Господа прощення і гідно причаститися Святих Христових Таїн. Преподобний Єфрем Сирін пише: «Якщо ти, людино, не прощаєш усякого, хто согрішив проти тебе, то не труди себе постом і молитвою… Бог не прийме тебе». Тому напередодні святого посту ми повинні звернутися до всіх – і ближніх, і дальніх, – простити від усього серця і попросити пробачення». Дорогі Браття та Сестри! Бажаю Вам, у час посту, смирення послуху та стримання. Щоб під час нього всі Ви очистились не лише тілесно, але й духовно а це Ви зможити зробити частими сповідями, адже саме тоді ми очищаємо образ Божий в собі. Бажаю Вам здоров’я та сил витримати під час Великого посту всі спокуси. Також закликаю всіх Вас смиренно молитися за своїх рідних та за Україну, адже лише з Божою допомогою ми зможемо досягнути миру. Миру Вам та Вашим родинам. Настоятель парафії — о.Тимофій Редько

Джерело: Парафія Св. ап. Петра і Павла УПЦ КП

Реклама

Прощена неділя. Початок Великого посту…: 6 комментариев

  1. А как нащьот митингов? Сегодня выходной день, самое время учинять митинги в поддержку Надьки-вертолета.

  2. Прощена неділя,християни просять один в одного пробачення а ВИ все з своєю ненавистю,злостю,до батюшки, заспокойтеся,Мир Вам.Нехай Господь пробачить Вам Вашу злобу.

    • Где было хоть слово со «злобой и ненавистью»? Просто Тимофей пиарится в лучших традициях наших политиков. Гордыню бы чуть-чуть уменьшил, а то скоро и в туалете какое-нибудь «чудо» найдёт.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s