Допомога зі штату Колорадо, США…

dsc_0080
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Сьогодні, 3 березня 2016 року до Марганця надійшла допомога з США. Українська діаспора штату Колорадо на чолі з Мариною Дубровою, зібрала необхідні речі для реабілітаційного центру школи-інтернату м. Марганця, а також для психоневрологічного інтернату селища Іллінка. А саме, дитячий та дорозлий одяг, шкільне приладдя, постільна білизна, памперси та інше…

9 thoughts on “Допомога зі штату Колорадо, США…

  1. Надіюсь ці речі стануть в пригоді дітям про яких держава не зовсім дбає. І це не є ніяким приниженням просити допомоги для дітей. Це на совісті кожного з присутніх, щоб кожна річ пішла по призначенню дітям. Я якщо хтось побачив безсовістні вчинки, то обовязково потрібно зробити все в розумних межах щоб це виправити.

    • Призывать Мксимишину к совести – это все равно, что просить лису не красть курей . Вот поэтому она из этого интерната никогда не уйдет, разве вынесут

  2. Интересно, а кто все это будет контролировать, чтобы такая помощь попала исключительно детям этого интерната, а не детям и внукам, к примеру Максимишиной?

    • в интернате бурная деятельность Максимишиной давно не поддается здравому смыслу. Люди живущие возле интерната по Маяковского и наблюдающие из окон как загружается личная машина этой дамы уже много-много лет с возмущением комментирую увиденное .

  3. “За державу обидно…..” За 30 лет мы смогли достигнуть только одного – гордо и свободно стоять с протянутой рукой.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s