Візит до м. Нікополь…

1918741_1667216870221865_7286305692159375920_n
Марганецкий очевидец

30- грудня 2015 року , з Благословіння Високопреосвященнішого владики Симеона, на запрошення прес-секретаря Нікопольського благочиння о. Меркурія та благочинного м. Нікополь – о. Нікіфора, о. Тимофій (Редько) разом з о. Меркурієм відвідали міський будинок культури. Там о. Тимофій, від імені благочинного м. Нікополя- о. Нікіфора, нагородив завідуючу художньо-виставочного залу, міського будинку культури – пані Інну Дніпрову, за вагомий внесок в розбудові Української Православної церкви в Нікополі. Під час зустрічі, пані Інна провела екскурсію виставкою картин відомого художника, також нас супроводжували козаки Микитинської Січі, на чолі з отаманом Анатолієм Салюком, які заспівали козацькі пісні з свого репертуару. На останок о. Тимофій, спільно з о. Меркурієм, привітали пані Інну та працівників будинку культури з новорічними та Різдвяними святами. Відео і фото супровід цього заходу відбувалося за підтримки фотометця міста — Юрія Горобця.

1476687_1667216963555189_4066216259381211960_n
Марганецкий очевидец
10649976_1667216986888520_5759280074726710653_n
Марганецкий очевидец
10422315_1667217010221851_12026875204606804_n
Марганецкий очевидец
10447104_1667217343555151_3578537478118666959_n
Марганецкий очевидец

Джерело: Парафія Св. ап. Петра і Павла УПЦ КП

Реклама

Візит до м. Нікополь…: 9 комментариев

 1. На захист священиків
  В час коли в деяких регіонах України число протестантів складає 40 і більше відсотків, коли є області в яких Свідком Єгови є кожна десята людина, я хочу сказати слово на захист священиків. Чому так? Тому що саме від нашого відношення з ними дуже часто залежить наш духовний стан та сила віри. На їх дії та поведінку нам важко вплинути, але своє відношення можна скоригувати. Надіюсь що ця стаття допоможе краще зрозуміти дії наших “полководців” у боротьбі зі злом.

  Теперішнє відношення до Церкви стало іншим, люди у своїй більшості стали матеріалістами та споживачами. Святих отців стали менше поважати, на їхні помилки показують пальцем та обговорюють. Ще років сто тому парафіяльний священик користувався беззаперечним авторитетом у селян, часто він був і за психолога і за лікаря. Зі всіма бідами люди йшли до нього.

  Більшість закидів людей до священиків є те що вони самі живуть грішно і при тому насмілюються вчити інших. Тут треба трохи пояснити. Ніхто, в тому числі, і Ісус Христос ніде не казав що священик обов’язково повинен бути святим. В духовні семінарії поступають люди із народу і їх не закидають з неба. Їм так як і нам потрібно боротися проти спокус та злих нахилів. Врахуйте що їм набагато важче ніж нам. Як сказав один священник: “За вами ходить один біс, а за нами десять”.

  Та й ми не знаємо які спокуси терпить та чи інша людина. Я , наприклад, не краду і не зловживаю алкоголем бо мене зовсім до цього не тягне, зате важко відірватися від інтернету. То що, мені усім хвалитися що я не злодій та не пияк, і відповідно насміхатися з тих хто “попався”?

  Священики наші полководці в боротьбі зі злом, і диявол б’є першу чергу по них. Скажіть, чиє падіння відверне людей від Бога: духовної особи чи світської? Той, хто по-справжньому бореться зі своїми спокусами, більше схильний зрозуміти та простити помилки інших. Згадайте слова Спасителя:1. “Не судіть, щоб вас не судили; 2. бо яким судом судите, таким і вас будуть судити, і якою мірою міряєте, такою і вам відміряють. 3. Чого ти дивишся на скалку в оці брата твого? Колоди ж у власнім оці ти не добачаєш? 4. Або як можеш твоєму братові сказати: Дай, хай вийму скалку в тебе з ока, а он же колода в твоїм оці? 5. Лицеміре! Вийми спершу із свого ока колоду, і тоді побачиш, як вийняти з ока брата твого скалку.Мт. 7,1-5; Лк. 6,41-42.

  А чи ви знали що обов’язком мирян є молитися за свого парафіяльного священика? Той хто щиро молиться за свого духовного отця, не осуджуватиме його в разі падіння.

  Звертати особливу увагу на гріхи та прогрішення священиків погано ще й тому, що це веде до єресей та розколів. Таке в історії Церкви траплялося не один раз. То й же Мартін Лютер через незгоду з діями Католицької Церкви відійшов від неї через що величезна кількість країн стали протестантськими. Який тепер там рівень віри-думаю не треба говорити. Так що будьмо уважні!

  Для тих кому так же “пече” що священик щось робить “не так” скажу що таїнства здійснювані ним все одно дійсні. Бо інколи можна почути як люди кажуть: “ а він таке-то робить і я не буду йому сповідатися?”. Повторюю ще раз, навіть якщо отець що виконує таїнство сам у нього не вірить, Господь все бачить і таїнство вважається дійсним.

  Насамкінець щодо “падінь” духовних осіб скажу словами з Біблії: “Я знаю, що по моїм відході ввійдуть поміж вас вовки хижі, які не щадитимуть стада.” Але попри це правдива Церква вистоїть до кінця. Ісус Христос сказав: ”Ти Петре — скеля, і на тобі збудую я свою церкву і ворота пекельні її не подолають”. Там не сказано що не долатимуть, а не ПОДОЛАЮТЬ.

  P.S.У китайців є прислів’я: “Одне дерево що падає робить більше шуму ніж цілий ліс що росте”.

 2. Походу по ником «Украинец» скрывается сам Гапон, а под ником «Ого» — Садиков. Ребята, не о том говорите и пишете. Рекомендую Вам вспомнить Еванелие от Луки и Притчу о заблудшей овце. Ребятки, Вы — заблудшие овцы. Молитесь о мире, помогайте налаживать мирную жизнь, вместо пидтримки бестолкового ато, самозахватов приходов и прочей ерунды.

   • Пан «вот так!», обоснуй свою позицию, будь ласка. Считал, считаю и буду считать, что дебилоиды-майдауны устроили в Украине кровавый шабаш. Дебилов накормили печеньками, спровоцировали и развели как лохов по полной. Пока придурки-«патриоты» воюют против своего же народа в Донбассе, олигархи «пилят»промышленность под своих. Точнее то, что от нее осталось. Крым ушел (и счастлив безмерно. Не без трудностей, но все же без войны), промышленный Донбасс разрушен и дико озлоблен на остальную Украину. Скоро вернутся с бесславной войны херои-атошники с послевоенным синдромом, при этом никому они нужны не будут. Все. Амба. Что будете делать? Петь щенэвмерла и праздновать рэволюцию гидности?! Так кто БАРАН-то?

    • Неужели ты думаешь, что я с тобой барано-ватником буду вступать в какие-то дебаты на эту тему. Если ты живешь на Украины и пиздишь на нее же, то кто тебя здесь держит?

     • Для дебатов нужны аргументы, а их у тебя не нашлось. Только поток оскорблений. Простой вопрос: Украина ДО майдана и ПОСЛЕ. Почувствуй разницу и дебатируй сам с собой перед зеркалом 🙂

  • Садиков допомагає Українській церкві,висвітлює діяльність церкви,а Вам несвідомий рекомендую усвідомити істину спасіння-покаятися !!!.Бо за діла свої і слова відповідатимете перед Богом.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s