Прокуратура інформує…

Марганецкий очевидец. Фото Володимира Садикова

До уваги громадян!
Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» від 28 жовтня 2015 року запроваджується можливість письмових звернень громадян з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, засобів телефонного зв’язку.

Так, відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою.

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Зверніть увагу, що у такому зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

У зв’язку з вищевикладеним, прокуратурою м. Марганця забезпечено можливість такого звернення за наступними контактними даними:

  1. Телефон/факс (05665) 2-20-42.
  2. Адреса електронної пошти marhanets@prokuratura.dp.ua

Крім того, в прокуратурі м. Марганця продовжує функціонувати телефон (факс) та електронна пошта для роботи із запитами інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Зауважуємо, що основна відмінність між зверненням та запитом полягає у їх змісті та меті, оскільки при реалізації права на звернення громадянин чи юридична особа повідомляє суб’єкту владних повноважень певну інформацію з метою реалізації власних прав та інтересів шляхом правових чи організаційно-адміністративних дій такого суб’єкта (ст.3 Закону України «Про звернення громадян»), у той час як єдиною метою направлення інформаційного запиту є отримання від розпорядника публічної інформації, що знаходиться у його володінні (ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у прокуратурі м. Марганця за адресою м. Марганець, вул. Радянська 72-а, каб. № 4, та особисто прокурором міста. Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час: з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю з 09:00 до 16:45, перерва з 13:00 до 13:45.

Також, запити на інформацію можна подати:

  • за тел./факс: (05665) 2-20-42.
  • електронною поштою за адресою: marhanets@prokuratura.dp.ua
Реклама

Прокуратура інформує…: 2 комментария

  1. http://censor.net.ua/news/358674/obnarujen_esche_odin_roskoshnyyi_dom_genprokurora_shokina_ploschadyu_427_kv_metrov_i_stoimostyu_85_millionov

    Посмотрите по этому адресу статью с фото о незадекларированом имуществе господина Шокина, шефа ГПУ. А теперь вопрос. Зачем обращаться в любую украинскую прокуратуру, если они в СВОЕМ ведомстве никак не могут установить законность. Что эти прокурорские работники, в т.ч. марганецкие, могут помочь горожанам?

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s