Підрахували…

Марганецкий очевидец

Підсумки голосування з виборів міського голови міста Марганець Дніпропетровської області:
.
1. ЖАДЬКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА – 3422
2. ВОЛОШИН АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ – 2568
3. ЖИР ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ – 2008
4. ЛУК’ЯНЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ – 1570
5. КУЗЬМЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ – 1300
6. СУГОНЯКО ВІКТОР ПЕТРОВИЧ — 1107
7. КУЗНЄЦОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ – 1052
8. КОЛОМОЄЦЬ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ — 466
9. КОЗИРСЬКИЙ МИКОЛА АНАТОЛІЙОВИЧ – 302
10. ВІТЬКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ — 169
11. КЛИМЕНЧУК ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ – 161
12. СИСОЄВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ — 103
13. КОРОЧАНСЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ — 86

Реклама

Підрахували…: 30 комментариев

 1. Жадько — красава, втерла усім носа! Прийміть вітання Олена Анатоліївна! Людей не обдуриш! Успіхів Вам у роботі! А Волошину-Боровику потрібно нарешті отямитись, та зрозуміти, що маючи великі гроші, не можно все купити! Могли б ці гроші направити на благодійність! Хоть щось корисне зробили би!

 2. У будь-якому випадку, людину можна судити за її вчинками та справами. Переможець виборів кандидат на посаду Марганецького міського голови Жадько навіть ще не приступила до виконання своїх обов’язків… а тут уже стільки написано про неї… Як можна судити? Це невіглавство! Теж стосується і інших… За яким правом ви тут осуджуєте людей, навіть їх незнаючи… Складається враження, що пишуть ті, хто сам нездатний нічого зробити в житті і тільки що й може, так це плямувати словом інших… Ганьба!

   • Шкода вас і Україну… Саме цього і добиваються аби ми, українці, сварилися між собою за абсолютно недолугими ознаками. Замість примирення і спільної роботи на благо міста і України ми, українці, продожимо руйнувати себе і Україну… Ми самі себе розділяємо замість об’єднуватя. Єдина країна?

    • Об»єднаємося ми чи ні в міськомумполітикумі — це залежить від міського голови. Їй доведеться внести ясність щодо своєї позиції та відношення до своїх патронів-отців)- ригів, адже в місті багато мешканців патріотичного напрямку, які поки що не сприймають ригівку .

   • Что ж вы злые такие? Прям как неудовлетворенная женщина. Ваш комент так и пропитан желчью? Успокойтесь, настройтесь на созидание и позитив, может мир станет ярче, дышать будет легче!

 3. Как-то вы быстро угомонились, никто ничего не пишет, а помнится тут 1000 коментов доходило или всё-таки Жадько и в самом деле нормальная???

 4. Жопоблок-это фашистская партия и точка! За кого проголосовали? Пацаны погибали и калечились на Донбассе ради того, чтобы всякая нечисть, которую рыги позвали, не ходила по нашей земле, а эти конченные марганчане (только про тех кто голосовал за рыгов, за жопоблок) этих фашистов поддерживают.

  • Только без надрыва голоса….. //Пацаны погибали и калечились на Донбассе //…. Такие дебилы как «Укроп» и довели до этого . А сейчас как «потерпевшие» голосят и пытаются перевести «стрелки» на кого-то.

  • Да дураков у нас в городе хватает, чтобы написать что то под ником 25 элемента. Уж кто кто, а команда 25 элемента никогда не смирится с рыгами. Там сильно патриотично настроены.

  • Тимофей, здесь нет адекватных людей, которые пишут под своими никами. Написать под чужим именем и обгавнять человека — вот вся суть этих коментов.

 5. Жир на 3 месте.Йобанийврот.
  овердохера лет не было в городе и на те.никак себя не показывал.В жизни города участие не принимал,зато на выборы пришел.Вот что бабушки волшебные могут.От него уже землей несет,а он в выборах участвует.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s