Прокуратура інформує…

Марганецкий очевидец. Фото Володимира Садикова

Важливою умовою безпечної роботи транспорту є дотримання всіма особами встановленого порядку користування транспортними засобами, при якому використання певного транспортного засобу у сфері руху припустимо лише тими, хто має на це право.
Особа, яка незаконно заволодіває транспортним засобом, порушує цей порядок, чим створює загрозу для безпеки руху та позбавляє власника транспортного засобу можливості реалізовувати свої права відносно нього. Керування таким транспортним засобом часто здійснюється з порушенням Правил дорожнього руху, що створює загрозу здоров’ю та життю пересічних громадян.
В поточному році слідчим відділом Марганецького МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у 25 кримінальних провадженнях за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами за ст. 289 Кримінального кодексу України.
Під транспортними засобами законодавець розуміє всі види автомобілів, трактори та інші самохідні машини, трамваї і тролейбуси, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.
З загальної кількості вчинених кримінальних правопорушень вказаної категорії у 6 з них предметами посягання були автомобілі, та у 19 мотоцикли, мопеди та скутери.
Тільки за серпень поточного року вчинено 6 угонів мопедів та скутерів, що не може не викликати занепокоєння.
Враховуючи це, мешканцям міста необхідно вжити всіх необхідних заходів щодо охорони належних їм транспортних засобів. Не залишати мопеди та скутери без нагляду, встановити на них системи безпеки та при виявленні протиправних дій відносно транспортних засобів, одразу повідомляти в чергову частину Марганецького МВ ГУМВС України в області.
Тільки об’єднавши зусилля з запобігання та протидії злочинам вказаної категорії, можна досягти позитивного результату, та як наслідку — зменшення кількості вчинених угонів у місті до мінімуму.

Заступник прокурора м. Марганця                                                                                                  А. Матвейчук

Реклама

Прокуратура інформує…: 2 комментария

  1. Для вас и написано, что не допускайте фактов угонов, старайтесь придерживаться всех мер безопасности, потому как найти такое угнанное транспортное средство очень трудно.

  2. Лучше бы написали сколько человек посадили за угон транспортных средств, сколько нашли угнанного транспорта. А то те 25 уголовных производств будут расследоваться до тех пор, пока потерпевшие и забудут что у них вообще эти транспортные средства были. А после всего еще и закроют такие производства.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s