Міжвідомча нарада з питань додержання законності у сфері охорони та використання надр

Марганецкий очевидец. Фото Володимира Садикова

У прокуратурі міста Марганця 18 червня 2015 року відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів міста, органів місцевого самоврядування під головуванням прокурора м. Марганця з питань законності у сфері охорони та використання надр.
Участь у нараді взяли керівники підрозділів Марганецького міськвідділу міліції, Марганецької міської ради.
На нараді зокрема, зазначено, що проведені прокурорами у поточному році перевірки засвідчили неефективність існуючої моделі взаємодії правоохоронних органів міста, органів влади та підприємств з питань інформування, виявлення кримінальних правопорушень, виявлено випадки порушення вимог діючого законодавства, що застосовується при розгляді заяв та повідомлень юридичних та фізичних осіб, неефективність досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері охорони та використання надр.
Найпоширенішим джерелом прибутків для пересічного непрацюючого мешканця міста є відкопування шламів марганцевих руд, їх подальша реалізація. Наслідками такої діяльності є порушення цілісності ґрунтового покриву ділянок місцевості, на яких законсервовано відходи виробництва по збагаченню марганцевих руд, подальша ерозія ґрунтів, знищення лісових масивів, знищення фауни регіону, забруднення шкідливими елементами водного, повітряного простору, а у недалекій перспективі вказані обставини можуть призвести до екологічної катастрофи.
Окрім цього, увагу учасників наради звернуто на факт малоефективної роботи правоохоронних органів у цій сфері.
За результатами проведених прокурорами перевірок у поточному році слідчими СВ Марганецького МВ здійснювалось досудове розслідування у 9 кримінальних проваджень, розпочатих за фактами порушень законодавства щодо охорони та використання надр.
За результатами міжвідомчої наради прийнято рішення про вжиття конкретних заходів, виконання яких сприятиме вирішенню проблемних питань та реалізації визначених державою завдань у сфері охорони та використання надр.

Прокурор міста Марганця Богдан Чегіль

Реклама

Міжвідомча нарада з питань додержання законності у сфері охорони та використання надр: 2 комментария

  1. Ну что за бред. На пересичных неработающих все свалим, а организованную преступность в упор не видим. Да пересичным надо рабочие места создавать, а бороться — с богатыми упырями, которые бизнес на шламах делают и кучу бабок зарабатывают, при этом не платят в местный бюджет. А у нас все как всегда: окозамылювання — наше все. Блин, опять прокурора классного дождались. Шо ж нам все время так «везет»?

  2. «прийнято рішення про вжиття конкретних заходів»

    Ну, ну…. Посмотрим на эти «конкретнi заходи»..
    Взяточку занесут: и будут копать как и раньше. Ничего не поменяется.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s