Прокуратура інформує…

Марганецкий очевидец. Фото Володимира Садикова

До уваги громадян!
Доступ до публічної інформації є забезпеченням прозорості та відкритості, особливо у непростих умовах сьогодення. У зв’язку з цим прокуратура м. Марганця нагадує громадянам, що запит на інформацію до прокуратури можна подавати як в усній, так і в письмовій формі на вибір із зазначенням ім’я (найменування) запитувача, поштової адреси або адреси електронної пошти, загального опису інформації або виду, назви, реквізитів чи змісту документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо, підпису і дати за умови подання запиту у письмовій формі.
Зауважуємо, що основна відмінність між зверненням та запитом полягає у їх змісті та меті, оскільки при реалізації права на звернення громадянин чи юридична особа повідомляє суб’єкту владних повноважень певну інформацію з метою реалізації власних прав та інтересів шляхом правових чи організаційно-адміністративних дій такого суб’єкта (ст.3 Закону України «Про звернення громадян»), у той час як єдиною метою направлення інформаційного запиту є отримання від розпорядника публічної інформації, що знаходиться у його володінні (ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).
Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у прокуратурі м. Марганця за адресою м. Марганець, вул. Радянська 72-а, каб. № 4, та особисто прокурором міста. Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
Запити на інформацію можна подати:
— за тел./факс: (05665) 2-20-42
— електронною поштою за адресою: marhanets@prokuratura.dp.ua

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s