Порушуючи указ Президента України…

Марганецкий очевидец

22 квітня, о 15:35 год., на мобільний телефон о. Тимофія Редька надійшов телефоний дзвінок з номера 050-322-49-47. В розмові, отця попросили зустрічі для розмови та попросили уточнити чи знаходиться він за місцем прописки. Через декілька хвилин до будинку о. Тимофія під’їхала машина, з якої вийшов Пархомов Василь Миколайович (представник Нікопольського воєнкомату). Він прибув, щоб вручити отцю повістку. О. Тимофій, як свідомий громадянин, патріот та військовозобов’язаний, повістку взяв. Слід зазначити, що на повістці було вказано, що Тимофій Редько — настоятель парафії Св. Апп. Петра і Павла УПЦ КП в м. Марганець.

Марганецкий очевидец

Виникає питання, чому йому вручили повістку, адже згідно указу президента України Петра Порошенка, священників в АТО не призивають, чи можливо це чиясь вказівка, або особисте зведення рахунків??? Також цікавий факт і те, що спочатку отця обливають брудом на сайті “Мій Марганець”, потім погрожують фізичною розправою, потім обіцяють відправити в АТО і тут вручають повістку, цікавий збіг, чи не так? Але і саме це переконує нас, що значить все о. Тимофій робить правильно, якщо його так бояться.

Марганецкий очевидец

P.S.  Для всіх бажаючих відправити отця Тимофія в АТО, повідомляю: він і без вашої допомоги туди їздить, можливо потрібно самим щось робити не словом а ділом і не заважати справжнім патріотам допомагати Україні в її нелегкі часи, зокрема нашим солдатам, які так багато в чому нуждаються. Можливо краще пустити гроші, які ви витрачаєте на боротьбу з людьми, які вам не до вподоби, на допомогу воїнам чи біженцям і доказати, що ви патріоти не лише в різних статтях на псевдо-патріотичних сайтах, а й на ділі.

Реклама