Святкування Вербної неділі в м. Марганці.

Марганецкий очевидец

5 квітня, весь Православний світ відсвяткував Вербну неділю. У цей день, християни відзначають вхід Ісуса Христа у Єрусалим. За описами у Євангеліях народ зустрічає його як царя і кидає йому під ноги пальмові віття. День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті та воскресіня. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу зелені галузки пальм, вигукуючи: «Осанна Вишніх Богу!». Урочистий в’їзд Ісуса Христа в Єрусалим описаний в усіх Євангеліях. Цій події всі вони надають особливого значення. Літургія Вербної неділі також згадує як радісні моменти процесії з пальмами так і про Страсті Господні. Цим церква підкреслює, що тріумф Христа і Його Жертва завжди нерозривно пов’язані.

В храмі Св. Апп. Петра і Павла, святкове Богослужіння розпочалось в 8:00 год. Очолив літургію настоятель храму отець Тимофій.

Марганецкий очевидец

В цей святковий день, храм був переповнений прихожанами серед яких також були присутні представники місцевої влади та ГО “Промінь серця”. Після Богослужіння, о. Тимофій відслужив молебінь з молитвою на освячення верби.

Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец

Після чого всі присутні разом з настоятелем храму вийшли на церковне подвір’я, де о.Тимофій освятив всім присутнім гілочки верби. О 12:00 год. о.Тимофій відвідав парафію Андрія Первозваного в м. Марганець. Він привітав прихожан храму зі святом, відслужив молебінь та освятив вербу. Свяченій вербі приписується чудесна сила. Тож хочеться побажати, щоб вона принесла у кожен дім любов, мир і Боже Благословіння.

Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец

Джерело: Парафія Св. ап. Петра і Павла УПЦ КП

Реклама