Благодійний концерт вокально-фольклорного ансамблю «Веселі нотки»

Марганецкий очевидец

14-лютого, на запрошення міської влади та керівника вокально-фольклорного ансамблю “Веселі нотки” — Світлани Павлової, настоятель парафії Св. Апп. Петра і Павла УПЦ КП (м.Марганець) — о. Тимофій відвідав благодійний концерт, на якому йому було надане слово для виступу.

Марганецкий очевидец

Під час концерту, з вітальним словом виступив в.о., міського голови-Лук’яненко М.В, та депутати міської ради. Благодійний концерт був організований ГО ”Промінь серця”, за активного сприяння Марганецької міської ради. Усі кошти, що були зібрані під час концерту будуть передані у Дніпропетровську лікарню ім. Мечникова, для поранених бійців в зоні АТО. Це вже не вперше о. Тимофій відвідує благодійний захід. Адже парафія Св. Апп. Петра і Павла Української Православної церкви Київського патріархату в м.Марганці довгий час співпрацює з волонтерською організацією ”Промінь серця” та колективом ансамблю “Веселі нотки” та спільними зусиллями підтримують Українських воїнів, що перебувають в зоні АТО а також воїнів що перебувають на лікуванні.

Марганецкий очевидец

Благодійний концерт вокально-фольклорного ансамблю «Веселі нотки»: 10 комментариев

  1. «Веселые нотки»- это всегда праздник. Так трогательно, что детки понимают о необходимости помогать украинским солдатам. А некоторым дядькам это не доходит. Молодцы детки!!!

Обсуждение закрыто.