День жалоби…

Марганецкий очевидец. Фото с видео Владимира Садыкова

24 січня, світ сколихнув жахливий теракт в м. Маріуполь. Це страшна трагедія- умисне вбивство терористами мирних мешканців. УПЦ КП, на чолі з Патріархом Філаретом, співчуває рідним загиблих, співстраждає пораненим, всім мешканцям Маріуполя, які пережили сьогодні один з найгірших днів у новітній історії свого міста. У всіх церквах УПЦ КП моляться за упокій душ загиблих, за здоров’я поранених, за Божу допомогу і захист для всіх жителів Маріуполя і всіх мирних мешканців Донбасу, особливо тих, хто перебуває на окупованій чужинцями території. Тому сьогодні парафія Св. Апп. Петра і Павла УПЦ КП в м. Марганець, на чолі з настоятелем ієреєм Тимофієм Редько, під час Богослужіння, піднесли особливі молитви за всіх постраждалих, під час обстрілу м. Маріуполь. За їх швидке одужання, отцем Тимофієм був відслужений молебінь по закінченні Божественної літургії. Також настоятель згадав всіх загиблих-відслуживши панахиду.

О 12:00 год., з ініціативи в.о. мера м. Марганець Лук’яненка М.В.,біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, було вшановано пам’ять загиблих під час вчорашніх трагічних подій-хвилиною мовчання та відслужена панахида за померлими, яку очолив о. Тимофій.

Реклама

День жалоби…: 2 комментария

  1. Царство Небесне загиблим мирним жителям м.Маріуполя та Українським воїнам, що поклали своє життя за нас!!!Треба всім нам об»єднуватися заради перемоги над ворогом (Проросійських терористів) та утверджувати мир в нашій державі.

  2. Светлая память погибшим!!! Царство небесное! Каждый из нас должен помнить, что на их месте могли быть мы. Объединимся перед опасностью, мы сильные и выстоим!!!

Обсуждение закрыто.