День Соборності України

Марганецкий очевидец. Фото исполкома

Сьогодні в нас велике свято – День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Ми пишаємося, що ми — українці, наша вітчизна – Україна, земля, дорога та мила серцю кожного із нас.

Нехай же лине добре слово,
Звучить так щиро і вагомо
Про нашу неньку – Україну,
Найкращу, дорогу, єдину!

Свято Соборності ми визначаємо щороку в день проголошення акту возз’єднання Української Національної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році в Києві на Софіївському майдані, де було проголошено акт Злуки в єдину велику Україну.
Сьогодні учні та студенти нашого міста стоять на алеї біля пам’ятника великому Кобзареві дружно взявшись за руки, уособлюючи єдність та непереможність нашої держави. Майбутнє України в руках цієї молоді. І від них залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

Джерело: Виконавчий комітет Марганецької міської ради

Марганецкий очевидец. Фото исполкома
Марганецкий очевидец. Фото исполкома
Реклама

День Соборності України: 4 комментария

  1. Радує те що в нашомі місті є багато свідомих справжніх патріотів,що виходять на такі заходи щоб підтримати Україну ,та показати що «сепаратизм» в нашому місті не-пройде.СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

  2. Учні та студенти та марганецькі патріоти утворили також ланцюг Єднання у мікрорайоні «інститут», який символізував єдність Заходу та Сходу України. В наш час зміст свята залишився, але акценти змістилися із захду на схід. Миру наші Батьківщині!

Обсуждение закрыто.