Зустріч із «КІБОРГАМИ»

Марганецкий очевидец

Настоятель парафії Св. Апп. Петра і Павла УПЦ КП м. Марганця разом з волонтерами відвідав Українських “кіборгів” в зоні АТО м. Краматорська. 15-листопада, настоятель парафії о. Тимофій, спільно з Марганецькими волонтерами відбули в зону АТО м. Краматорськ, для того щоб надати благодійну допомогу воїнам та відремонтувати автомобіль швидкої допомоги. По прибутті в місце призначення, о. Тимофій провів зустріч з Українськими легендарними захисниками Донецького аеропорту — “кіборгами”. Під час зустрічі, о. настоятель подарував “кіборгам” ікону Св. Миколая Чудотворця для духовного захисту та підтримки, а також разом з волонтерами подарували Український прапор, на якому були написані побажання від дітей Марганецької середньої школи №3.

Марганецкий очевидец

Під час перебування було роздано багато продуктів харчування, речі особистої гігієни та забезпечення різних підрозділів доочищеною питною водою, відремонтовано автомобіль швидкої допомоги.

Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец

Наприкінці візиту о. Тимофій побажав особовому складу та командирам підрозділів здоров’я, перемоги, та найголовніше, щоб всі повернулися живими та здоровими до своїх родин, в свою чергу військові також подякували о. Тимофію та Марганецьким волонтерам за духовну та матеріальну підтримку з побажанням наступної зустрічі з ними, після загального благословіння, візит о. Тимофія з Марганецькими волонтерами завершився.

Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Марганецкий очевидец
Реклама

Зустріч із «КІБОРГАМИ»: 10 комментариев

  1. Я так понимаю,что теперь Куржанова в депутаты рулит,поле того,как она Дидыча на каруселях протащила,не даром пиар третьей школы.Только вот не загадка,она от блока Порошенка или от Самопомощи?

  2. Модератор патриотически подкован — шустро удаляет комментарии, которые не вписываются в светлый образ строителей европейской страны !

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s